سازش و ايستايي به نام اعتدال

  • warning: Missing argument 1 for t(), called in D:\WebSites\nashriyat.ir\themes\tem-nashriyat\upload_attachments.tpl.php on line 15 and defined in D:\WebSites\nashriyat.ir\includes\common.inc on line 962.
  • warning: htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in D:\WebSites\nashriyat.ir\includes\bootstrap.inc on line 869.

مهدي ابراهيمي

با روي کار آمدن دولت نهم وطرح مجدد آرمان‌هاي فراموش شده انقلاب اسلامي خصوصاً در عرصه سياسي، شاهد پويايي و نشاط تازه‌اي در ديپلماسي انقلابي نظام، در عرصه‌هاي بين‌المللي بوديم؛ که رهبر معظم انقلاب‌(حفظه الله) آن را بازگشت به گفتمان امام و انقلاب عنوان کردند. در سال‌هاي گذشته با روي کار آمدن دولت سازندگي و سپس دولت اصلاحات، شاهد به حاشيه رفتن و رکود تفکر انقلابي در اين عرصه بوديم. در دولت اصلاحات گام‌هاي بزرگ و موثري براي عقب‌نشيني از آرمان‌هاي انقلاب برداشته شد و ضربه‌هاي جبران‌ناپذيري بر وجهه انقلابي و اسلامي ايران در سطح منطقه و جهان وارد شد. با روي کار آمدن دولت نهم شاهد احياء مجدد اين شعارها، ايجاد نشاط انقلابي در سطح کلان سياسي و جان گرفتن مجدد گفتمان انقلاب در سطح منطقه و جهان بوديم...