فرهنگ مهدويت و دكترين انتظار

  • warning: Missing argument 1 for t(), called in D:\WebSites\nashriyat.ir\themes\tem-nashriyat\upload_attachments.tpl.php on line 15 and defined in D:\WebSites\nashriyat.ir\includes\common.inc on line 962.
  • warning: htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in D:\WebSites\nashriyat.ir\includes\bootstrap.inc on line 869.

در گفت و گو غير حضوري با علامه استاد مصباح يزدي

تهيه و تنظيم: عليرضا دهشيري

آن‌چه كه پيروان اديان توحيدي و آزادگان حقيقي تاريخ، بر درخشندگي و نورانيت آن به نصرت و غلبه تاريخي دست يافته‌اند، حريت و بلندنظري راه انبياست. در تاريخ ارزشمند 14قرن مقابله حق و باطل در ميان پيروان دو گروه اسلام ناب و اسلام نفاق، همواره دو چهره و شخصيت قدسي و نوراني هدايت‌گر و ياري‌رسان حق‌طلبان و آزادانديشان اسلام ناب بوده‌اند. سيدالشهدا(ع) و بقيه‌الله(عج) آفرينندگان فرهنگ عاشورا و انتظار، باروها و مناره‌هاي مستحكم دژ اسلام ناب هستند، كه پيروان حقيقي اسلام را از ميان طوفان حوادث هزار و چهارصدساله به ساحل امن نظام قدرتمند و مقدس جمهوري اسلامي رسانده‌اند. «فرهنگ مهدويت و دكترين انتظار» در زمان غيبت به عنوان يكي از دو عنصر توانمند ياوران حق، مجموعه‌اي از رفتارها و اميدها را شكل مي‌بخشد كه هر روز بيشتر از ديروز افق زيبا و سفيد تاريخ را در برابر ديدگان پيروان حقيقت قرار مي‌دهد. پاي سخنان حضرت استاد علامه مصباح يزدي مي‌نشينيم و «فرهنگ مهدويت» را از خرمن انديشه تابناك ايشان مي‌چينيم...